Adrenalin na obrazovce

Stoupejte s námi

jar30-5

Napínavé okamžiky

snk07

S námi se Vám zatočí hlava

jar30-1

Prostor je všude

prostory-adrenalintracking

Věrohodné zobrazení stoupavých proudů

jar30-3

Adrenalintracking využívá pro zobrazení internetové aplikace vytvořené na standardních webových technologií. Umožňuje z pohodlí Vašeho prohlížeče sledovat aktuální polohu kluzáku. Jako podklad slouží aktuální topografická mapa pokrývající celý svět doplněná o přepnutí do podrobnosti leteckého či satelitního snímku. Pro ty z Vás, kteří preferují více prostoru je připraveno zobrazení v 3D, a to díky použité technologii GoogleEarth zakomponované přímo do okna prohlížeče. Mezi oběma druhy zobrazené lze jednoduše přepínat.

Cílem aplikace je přinést poutavou formou alespoň část adrenalinu a zážitků z kluzáku k Vám na obrazovku doplněných přidanou hodnou v podobě nástrojů jakými jsou zobrazení trasy, otočných bodů, informací o posádce apod.

 • 2D & 3D zobrazení

  Aplikace umožňuje zobrazení polohy nad mapou či ve 3D scéně

 • Profil pilota

  Profil každého pilota je doplněn fotografií a provázáním na pilotovu CPSku

 • Intergrovaná diskuze

  Díky chat oknu, které je integrované přímo do aplikace můžete prožívat napínavé chvíle společně s ostatními

 • Informace o letadle

  Zobrazení startovního znaku, imatrikulace letadla a vlajky je samozřejmostí. Jako bonus je připraven odkaz na fotografii letadla v databázi planes.cz

 • Kudy do pole

  Pro transportní týmy jsme zabudovali funkci dojeď do pole. Kliknutím na souřadnice Vám bude vygenerována cesta přímo k místu přistání.

 • Administrace

  Administrace je vytvořena pro Vás. Jednoduché rozhraní, možnost nastavení tratě z předdefinovaných otočných bodů, závodníků, zpoždění vykreslení, délku zobrazované trasy.

Informační okno

displaywindow-adrenalin-tracking-gliding

Integrovaná diskuze

chatwindow-adrenalin-tracking-gliding

Přizpůsobení

Rádi by jste umístili do scény se zobrazením letů loga sponzorů? V aplikaci adrenalintracking to není problém. Aplikace je navržena tak, aby byla lehce rozšiřitelná.

Vývoj a podpora

Aplikace se neustále vyvíjí. Pružně reagujeme na Vaše podněty, aplikujeme poznatky z dosavadního provozu. Snažíme se pro Váš zážitek.