Vybrané reference

Adrenalintracking byl u toho. Bohaté reference a zkušenosti našeho týmu jsou zárukou bezproblémového provozu a propagace Vašeho letu či závodů.

AUSTRALIE 2013 expedice

snk08 snk12 snk13

I mezi klokany se náš Adrenalin tracking dostal. Díky Šnekovi máme možnost sledovat hochy v Austrálii. Nastavení zpoždění v administraci dovoluje pouštět lety jako každodenní plachtařský raníček.

AFRICA 2013 expedice

jar2812 jar203 jar1

Výprava v Jihoafrické republice statečně bojuje se lvy a my máme možnost díky Adrenalin trackingu sledovat jejich neskutečné výkony na Africkém nebi.

PMRG 2013 (neoficiálně)

pmrgPlachtařské mistrovství regionů posloužilo díky dvěma ochotným závodníkům jako test nové verze Adrenalin trackingu v prostředí Vysočiny. Systém se ukázal i přes prvotní porodní bolesti jako spolehlivý a ohlasy byly více než kladné.

Závody cestovních vozů na okruhu Slovensko

havrosmaterenaka phoca_thumb_l_img_8008V rámci testování soutěžního týmu, jsme měli tu čest vybavit okruhový speciál BMW M5 adrenalinovým trackingem.

http://www.hrcracing.cz/

PMČR Juniorů 2013 (neoficiálně)

Na českých juniorkách jsme měli možnost sledovat Káďu.

HOP 2013

hoptrekingOrganizátoři Hronovských přeháněk využili systém Adrenalin tracking pro sledování závodníků, a umožnili tak dychtivým divákům neskutečnou podívanou.

JWGC Leszno (neoficiálně)

Na světovém mistrovství juniorů jsme díky pochopení trenéra české výpravy a polského organizátora mohli sledovat české reprezentanty ve třídě klub.

PPJ 2013 (neoficiálně)

Toggle Content goes here

BOVEC Soustředění

track_BOVECKaždoroční soustředění borců z Krnova a Frýdlant n.O. ve Sloveniském Bovci byl prvním nasazením Adrenalin trackingu v zahraničí. Létání na skalnatých svazích má své kouzlo nejen z kokpitu, ale díky našemu systému také od obrazovek.

FL2013 & AGP 2013

fl2013cfl2013b  fl2013a

Novou evoluci adrenalin trackingu přinesl šestý ročník plachtařských závodu ve Frýdlantě n.O. Výrazný nárůst jednotek umožnil sledovat kompletní startovní pole ve třídě Adrenalin Grand Prix a většinu závodníků v pohárovém závodě. Nechyběl online komentář od zpravodaje Jyřiny

FL2012 & AGP 2012

adrenalintracking-fl2012První ročník AdrenalinGrandPrix ve Frýdlantě a zároveň první evoluce Adrenalin Trackingu, který ohromil nejen českou plachtařskou scénu, ale také díky síle vysílačů i mořské národy.

Great tracking! good flying! go Petraaaaaaaaa!

JWGC

Nádhera, koukal jsem celý letový den. Pěkně jsou vidět i pole.

HOP

Ani nedutám. Fakt adrenalin.

PMRG