Přenosová jednotka

 • Přenost

  Adrenalin tracking využívá moderní kompaktní víceúčelovou jednotku schopnou zaznamenat díky vícekanálovému přijímači GPS svou polohu a tu následně v pravidelných intervalech zasílat na vzdálený server.

 • Konektivita

  Konektivitu mezi jednotkou a vzdáleným serverem zabezpečuje externí výkonná anténa, kterou lze připevnit i mimo kabinu, tudíž na přenos nemá vliv materiál letounu.

 • Výdrž

  Jednotka je připojena na externí gelovou baterii kompaktních rozměrů. Naše řešení je lehce připojitelné do vašeho elektrického obvodu v kabině, jelikož využívá 12V – toto je ideální pro ty, kteří se nechtějí starat o další nabíjecí modul a mají rádi všechno pohromadě.

 • Výkonná anténa

  Přenos dat je realizován nezávislou výkonou anténou gsm, která zaručuje možnost nejefektivnějšího umístění v kluzáku. Toto řešení se osvědčí u moderních uhlíkových strojů, kde materiál trupu stíní šíří rádiové vlny.

Zapojení v DuoDiscus
Přenosová jednotka

Systém adrenalintracking není pouze fyzické zařízení a přenos informací na zpracovatelský server. Nedílnou současní je moderní internetová aplikace pro zobrazení všech atributů atraktivní formou nad mapovým podkladem či v prostředí virtuální reality.