Adrenalin na obrazovce

Stoupejte s námi

jar30-5

Napínavé okamžiky

snk07

S námi se Vám zatočí hlava

jar30-1

Prostor je všude

prostory-adrenalintracking

Věrohodné zobrazení stoupavých proudů

jar30-3

As a viewer Adrenalintracking uses web applications built on standard web technologies. You can comfortably watch an actual position of gliders from your sofa. Allows the convenience of your browser to track the current position of the glider. Used as basis the current topographic map covering the whole world, supplemented by switching to the details of the air or satellite image. For those of you who prefer more space is ready in 3D, thanks to the technology used GoogleEarth incorporated directly into the browser window. Between the two types of display can be easily switched.

The applications are designed to bring engaging form at least part of adrenaline and experiences from the glider to you on the screen, complete with added value in the form of instruments such as displaying routes, waypoints of information about the crew, etc.

 • 2D & 3D zobrazení

  Aplikace umožňuje zobrazení polohy nad mapou či ve 3D scéně

 • Profil pilota

  Profil každého pilota je doplněn fotografií a provázáním na pilotovu CPSku

 • Intergrovaná diskuze

  Díky chat oknu, které je integrované přímo do aplikace můžete prožívat napínavé chvíle společně s ostatními

 • Informace o letadle

  Zobrazení startovního znaku, imatrikulace letadla a vlajky je samozřejmostí. Jako bonus je připraven odkaz na fotografii letadla v databázi planes.cz

 • Kudy do pole

  Pro transportní týmy jsme zabudovali funkci dojeď do pole. Kliknutím na souřadnice Vám bude vygenerována cesta přímo k místu přistání.

 • Administrace

  Administrace je vytvořena pro Vás. Jednoduché rozhraní, možnost nastavení tratě z předdefinovaných otočných bodů, závodníků, zpoždění vykreslení, délku zobrazované trasy.

Information window

displaywindow-adrenalin-tracking-gliding

Chat window

chatwindow-adrenalin-tracking-gliding

Customization

Rádi by jste umístili do scény se zobrazením letů loga sponzorů? V aplikaci adrenalintracking to není problém. Aplikace je navržena tak, aby byla lehce rozšiřitelná.

Support and develop

Aplikace se neustále vyvíjí. Pružně reagujeme na Vaše podněty, aplikujeme poznatky z dosavadního provozu. Snažíme se pro Váš zážitek.